MojAndroid

Samsung je späť s novým reklamným spotom, v ktorom si už tradične berie na mušku Apple. Tentokrát sa sústreďuje na bezdrôtové nabíjanie, s ktorým prichádzajú vlajkové modely Samsung Galaxy S6Galaxy S6 Edge. Samsung sa v reklame pýta divákov, dokedy sa budú musieť trápiť so zamotanými káblami, zatiaľ čo používatelia so zariadeniami Apple sa vo videu prehrabávajú káblami.

https://www.youtube.com/watch?v=kvDOosa8PEo

Bezdrôtové nabíjanie sa stáva čoraz populárnejšie u výrobcov mobilných zariadení, ako aj u samotných spotrebiteľov. Apple túto technológiu zatiaľ nepodporuje, až na výnimku hodiniek Apple Watch, ktoré sú vybavené štandardom Qi. Preto je zrejmé predpokladať, že Apple v ďalšom modeli pristúpi tiež k integrácií bezdrôtového nabíjania.

Bazdrôtové nabíjanie má tiež svoje muchy. Hoci je integrované priamo v zariadeniach, je potrebné dokúpiť si špeciálnu nabíjaciu podložku, ktorá nebýva súčasťou balenia. Tento druh dopĺňania energie je taktiež pomalší, než tradičný spôsob. Aký máte na to názor vy?

Zdroj: Youtube

26.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+