MojAndroid

Každý kto sa aspoň trochu zaujíma o šport vie, že už budúci mesiac začnú Zimné olympijské hry 2018 v juhokórejskom Pchjongčchangu. Upozorňujú nás na to spoty v televízii a rôzne pútače v ďalších médiach. Začiatok Olympijských hier 2018 by mal byť v piatok 9. februára a trvať budú do nedele 25. februára. Spoločnosť Samsung, ktorá je oficiálnym sponzorom olympiády, teraz vydáva oficiálnu aplikáciu k tejto športovej udalosti.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8 v limitovanej olympijskej edícii si nekúpite

Samsung vytvoril aplikáciu s názvom The Official App of PyeongChang 2018 v spolupráci s Medzinárodným olympijským výborom a Organizačným výborom v Pchjongčchangu. Aplikácia má za úlohu informovať a priblížiť jednotlivé športové podujatia fanúšikom, poskytnúť realtime výsledky, ceny lístkov, informácie o olympijských aj paralympijských rekordoch a upozorňovať na najnovšie športové správy v súvislosti s hrami.

Nechýba tu ani predpoveď počasia a možnosť cez aplikáciu povzbudiť vašich favoritov. Aplikácia taktiež využíva polohu zariadenia, pokiaľ je používateľ priamo v centre olympijských hier. Vďaka tomu ho môže smerovať na najbližšie športové podujatie. Aplikácia je samozrejme plne nastaviteľná a ponúka výber z piatich jazykov – angličtiny, francúzštiny, čínštiny, kórejčiny a japončiny. Samsung v súvislosti s hrami vydal nedávno aj Olympijskú edíciu svojho modelu Galaxy Note 8.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: sammobile

25.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+