MojAndroid

Spoločnosť Samsung sa aj tento rok vracia s akciou Vymeňte starý za nový!, v rámci ktorej môžete pri kúpe nového smartfónu poriadne ušetriť. Zároveň sa zbavíte svojho starého zariadenia, takže zabijete dve muchy jednou ranou.

Akcia je predĺžená do konca júla

Akcia trvá do 31. júla alebo do vyčerpania bonusov. Posledná možná registrácia je možná do 7. augusta 2019 a akceptovaný bude pokladničný doklad s dátumom kúpy do 31. júla 2019.

Získajte stovky eur pri kúpe nového smartfónu

Akcia Vymeňte starý za nový poteší všetkých fanúšikov spoločnosti Samsung, ktorí vlastnia niektorú z predchádzajúcich vlajkových lodí a uvažujú o kúpe nového modelu série S10. Ak máte teraz niektorú z predchádzajúcich vlajkových lodí série Galaxy S7, S8 alebo S9, môžete svoj súčasný smartfón vymeniť a získať na základe toho zľavu na nový smartfón Samsung Galaxy S10, S10+ alebo S10e. Tá môže byť vo výške až 420 EUR!

Nemáte zrovna vlajkovú loď Samsung a chceli by ste odpredať svoje staré zariadenie? Nevadí – Samsung vám vráti peniaze aj za zariadenia od ostatných výrobcov, nemusí sa jednať iba o smartfóny Samsung.

Stačí, keď po kúpe nového zariadenia navštívite stránku novysamsung.sk, na ktorej zaregistrujete údaje o novom zariadení, ako sú model, jeho IMEI číslo, dátum jeho kúpy, predajňu, kde bol zakúpený a nahráte pokladničný doklad alebo faktúru. Následne zadáte stav opotrebenia vášho aktuálneho smartfónu. Musíte sa ale poponáhľať – akcie platia iba do vyčerpania bonusov!

Ponáhľajte sa – bonusy sa míňajú!

Ak ste rozmýšľali nad kúpou nového smartfónu série Galaxy S10, ešte nikdy na to nebola lepšia príležitosť. Akciu môžete využiť iba do vyčerpania bonusov. Preto neváhajte a získajte svoj nový Samsung Galaxy S10 so zľavou až do 420 EUR ešte dnes!

 

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Samsung

25.7.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+