MojAndroid

Počas adventných víkendov sa môžu členovia Samsung Members komunity tešiť na špeciálne akcie. Počas adventných víkendov tak budú môcť získať špeciálne zľavy na vybrané zariadenia alebo príslušenstvo, či ďalšie zaujímavé zľavy v internetovom obchode bratiska.sk

Ak nie ste členom Samsung Members, môžete sa jednoducho zaregistrovať a využiť ponúkané zľavy. Detailné informácie o zľavách je možné nájsť priamo v aplikácii Samsung Members. Tie sa budú zobrazovať počas celého trvania akcie.

Samsung adventné víkendy prebiehajú od piatka do nedele počas nasledovných termínov:

  • 11. – 13.12.2020
  • 18. – 20.12.2020

Do skupiny sa môže pridať každý vlastník smartfónu Samsung prostredníctvom aplikácie Samsung Members, ktorá je voľne dostupná v obchode Google Play alebo je už predinštalovaná v novších smartfónoch Samsung. Následne stačí zaregistrovať svoj Samsung účet, vybrať si svoje aktuálne produkty a ste členom Samsung Members.

Čo sa nachádza v aplikácii Samsung Members

Pre jednoduchšie zorientovanie je menu aplikácie rozdelené do štyroch hlavných častí:

Podpora
Tu používateľ nájde odpovede na najčastejšie otázky, informácie o tom, ako si nastaviť smartfón, prípadne z tejto obrazovky môže priamo kontaktovať servisné stredisko či infolinku.

Výhody
Svet zaujímavých ponúk a benefitov. Práve toto je miesto, kde sa budú zobrazovať aktuálne adventné ponuky.

Novinky a tipy
Zaujímavé informácie formou krátkych a pútavých článkov ako čo najlepšie využívať vaše zariadenia a inšpirácie k zmene životného štýlu.

Diagnostika
Umožňuje otestovať problémy s hardvérovými súčasťami smartfónu, napríklad batériu, Bluetooth, Wi-Fi, snímače, displej, hardvérové tlačidlá, vibrácie, mikrofón, reproduktor atď…

Všetky potrebné informácie získate na stránke https://www.samsung.com/sk/members/.

11.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+