MojAndroid

Spoločnosť Samsung je známa tým, že dokáže predať každoročne desiatky miliónov kusov svojej vlajkovej lode. Vysoké ciele si kórejské vedenie stanovilo aj na tento rok – chcú predať 50 miliónov kusov Samsungu Galaxy S6 a S6 Edge. Podľa predikcií odborníkov z agentúry TrendForce to nie je nereálny cieľ, však Samsung plánuje v najbližších mesiacoch vyrobiť až 46 miliónov kusov týchto zariadení.

Samsung-galaxy-S6-s6-edge-7

Najväčší boom v predaji nových Galaxy S6 smartfónov má nastať v druhom kvartáli tohto roka. Vtedy Samsung očakáva predaj až 22 miliónov kusov. V treťom kvartáli chce kórejská spoločnosť predať 16 a v poslednom kvartáli zostávajúcich 12 miliónov kusov Galaxy S6 a S6 Edge. Prvé zariadenia budú na pultoch obchodov dostupné v druhom aprílovom týždni.

Samsung-galaxy-S6-s6-edge-3

Náš tip
Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge: Poznáme ceny a dostupnosť na Slovensku

Ak ste o Samsungu Galaxy S6 ešte nečítali, tak vám odporúčame hneď niekoľko článkov:

Zdroj: PhoneArena

20.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+