MojAndroid

Trh s nositeľnou elektronikou v poslednej dobe pomerne stagnuje. Predaje netrhajú očakávané čísla a dizajnová línia mnohých inteligentných hodiniek sa nesie v rovnakom alebo podobnom duchu. Trochu nového záujmu môžu potenciálne priniesť nové funkcie systému Android Wear 2.0.

Náš tip
Samsung prináša LTE verziu svojich smart hodiniek Galaxy Gear S3 Classic

Teraz prichádza navyše informácia, že práve spoločnosť Samsung si podala patentovú prihlášku na sekundárny 360 stupňový displej pre inteligentné hodinky.

Aktuálny model smart hodiniek prináša jeden displej. Hodil by sa mu aj ďalší?

Práve Samsung priniesol jednu z najpredávanejších sérií inteligentných hodiniek. Hoci podanie patentovej prihlášky automaticky neznamená, že Samsung nový koncept prenesie aj do reality, takáto dizajnová a tiež funkčná inovácia rozhodne prináša pridanú hodnotu. Spočívať má v displeji po bokoch ciferníka hodiniek, ktorý má poskytnúť notifikácie rôzneho druhu. Môže ísť o predpoveď počasia či ďalšie udalosti v kalendári.

Náš tip
Toto je zoznam zariadení, ktoré dostanú Android Wear 2.0

Informácia, že spoločnosť Samsung oficiálne plánuje túto formu displeja do svojich nových inteligentných hodiniek zatiaľ potvrdená nebola. Otázkou ostáva tiež odolnosť takto umiestneného displeja vzhľadom k denno-dennej manipulácií s hodinkami.

Vlastníte aj vy nejaké inteligentné hodinky či inú formu nositeľnej elektroniky? Privítali by ste novú formu sekundárneho displeja hodiniek? Svoje postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: gizmochina

29.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+