MojAndroid

V roku 2020 sme odštartovali prvú slovenskú špecializovanú výstavu zameranú na elektromobily. Prvýkrát sme sa mohli vidieť v priestoroch obchodného centra Bory Mall a budúci mesiac sa tu už tradične stretneme na akcii Salón Elektromobilov 2022!

3. ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku

Akcia Salón Elektromobilov 2022 sa uskutoční od piatka 20. do nedele 22. mája 2022 v priestoroch nákupného centra Bory Mall. Priamo na mieste nebudú chýbať zastúpenia všetkých relevantných značiek.

Zblízka si budete môcť obzrieť najnovšie modely elektromobilov a plug-in hybridov, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Okrem samotnej výstavy budú pre vás pripravené aj vozidlá na testovacie jazdy, vďaka čomu si budete môcť vyskúšať, aké je to jazdiť v elektromobile.

Salón Elektromobilov pokračuje v tradícií a prichádza aj v roku 2022. Tešiť sa môžete na bohatý program plný zaujímavých informácií. Elektromobilita na Slovensku naberá na popularite a na cestách jazdí stále viac vozidiel s čisto elektrickým pohonom.

Povedomie o elektrických autách sa zvyšuje a spolu s tým sa otvára množstvo tém, ktoré si zaslúžia pozornosť a my sa im budeme venovať. Počas troch dní si na Salóne Elektromobilov 2022 určite nájdete to, čo vás bude zaujímať.

Android Auto aj mobilné aplikácie pre autá

So súčasným automobilovým trhom je celkom úzko prepojený aj známy mobilný operačný systém Android. Každá väčšie automobilka má vytvorenú aplikáciu, prostredníctvom ktorej sa dajú sledovať a spravovať rôzne aspekty vozidiel. K tomu sa pripája ešte aj dobre známe rozhranie Android Auto. Hoci nejde o žiadnu extrémne horúcu novinku, toto rozhranie sa len nedávno dočkalo novej verzie a svoje miesto má aj v elektromobiloch. Android Auto je dokonca možné používať aj na elektromobiloch Tesla a svoje aplikácie pre Android majú aj prevádzkovatelia nabíjacej infraštruktúry. Svety Androidu a elektromobilov sú prepojené, tak neváhajte a príďte sa pozrieť na najnovšie novinky súčasnosti.

Záujem o elektromobily narastá

Elektromobily lákajú čoraz väčší okruh slovenských vodičov, čo si môžeme všímať aj na našich cestách. Ponuka dostupných modelov sa neustále rozširuje a vďaka neutíchajúcemu vývoju sa zlepšujú aj ich parametre. Narastá dojazd, klesá čas strávený na nabíjacích staniciach a všetky vylepšenia robia elektrické autá rok čo rok atraktívnejšími.

Téma elektromobilov sa na Slovensku rieši aj na tých najvyšších poschodiach. Preto na Salóne Elektromobilov 2022 nebudú chýbať ani zástupcovia Ministerstva Hospodárstva SR, ktorí priblížia aktuálne plány a víziu v oblasti elektromobility.

Salón Elektromobilov 2022 v skratke

  • Desiatky elektromobilov, plug-in hybridov, hybridov, elektrických motocyklov a kolobežiek na jednom mieste
  • Exkluzívne prednášky a diskusie
  • Testovacie jazdy od piatka až do nedele na najnovších elektromobiloch a plug-in hybridoch
  • Výhry pre registrovaných návštevníkov v podobe elektromobilov na víkend

Registrujte sa už dnes!

Bezplatná registrácia na Salón Elektromobilov 2022 už bola formálne spustená. Nemusíte na nič čakať a svoje miesto si môžete zabezpečiť už dnes. Neujdú vám tak žiadne dôležité informácie a budete môcť byť v žrebovaní o skvelé ceny.

16.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+