MojAndroid

Pokračovanie úspešnej akcie Salón Elektromobilov 2020, ktorá sa tentokrát uskutoční od 4. do 6. septembra 2020 v obchodnom centre Atrium Optima Košice so sebou prinesie viac ako 50 vystavovaných modelov elektromobilov, plug-in hybridov, elektrických bicyklov, kolobežiek a motoriek. Taktiež širokú ponuku prednášok a diskusií ako predstavenie detailov novej výzvy na nabíjačky MH SR. Na fanúšikov, ale aj širokú verejnosť okrem iného čaká aj množstvo lákavých výhier.

Náš tip
S aplikáciou Lidl Plus nakupujete výhodnejšie a pohodlnejšie. Prečo zaujala aj nás?

Viac ako 50 exkluzívnych slovenských premiér

Nakoľko sa januárová výstava „Salón Elektromobilov 2020“ tešila obrovskému záujmu, predstavuje pokračovanie tejto výstavnej šnúry len logické naplnenie požiadaviek spotrebiteľov aj na Východnom Slovensku. Výstavná plocha nákupného centra, kde sa salón uskutoční je rozdelená na vonkajšiu a vnútornú expozíciu, vďaka čomu dáva dostatok priestoru nielen aktuálnej ponuke vozidiel z radov elektromobilov či plug-in hybridov, ale aj ponuke elektrických kolobežiek a motoriek.

Medzi vystavenými kusmi sa nachádza viac než 50 modelov vozidiel. Medzi vystavovateľmi môžete vidieť najznámejšie automobilky ako Mercedes-Benz, Honda, Volvo, Hyundai, Renault, Tesla, KIA, Peugeot, Subaru či Ford. Fanúšikovia motoriek sa môžu tešiť na elektrické motorky značky Zero a taktiež aj na elektrický Harley-Davidson LiveWire. 

Chýbať nebudú taktiež stánky jednotlivých firiem z oblasti elektromobility, prezentujúce najnovšiu ponuku a možnosti súvisiace s dostupnosťou elektrických vozidiel. Zaujímavou súčasťou akcie je možnosť zúčastniť sa testovacej jazdy až pri 15 typoch vozidiel, ktoré nájdete vo vonkajšej expozícii nákupného centra.

Lákavou súčasťou salónu sú taktiež zaujímavé súťaže, ktoré účastníkom umožnia vyhrať ceny ako napríklad víkend s modelom Mercedes-Benz EQC či 5x jazdu na najnovšej Tesle Model 3, alebo aj na Tesle Model S, vďaka čomu si môžu návštevníci vychutnať jazdu ešte intenzívnejšie. Usporiadatelia nezabudli ani na už majiteľov elektromobilov a medzi výherné ceny zaradili napríklad nabíjaciu stanicu a iné.

Salón prinesie aj informácie o čerpaní dotácií na elektromobily a plány podpor pre samosprávy ministerstiev pre rok 2020

Otvorenie salónu elektromobilov prebehne 4.9. o 14:00 hodine a jeho súčasťou bude tlačová konferencia, kde bude predstavený program, ako aj jednotlivo všetkých vystavovateľov. Bezprostredne po slávnostnom zahájení salónu prebehne prvá diskusia s témou Dotácie na elektromobily – aktuálne informácie a čerpanie, na ktorú následne nadviaže workshop zaoberajúci sa plánmi jednotlivých ministerstiev pre rok 2020, vrátane samotných dotácií pre samosprávy.

Návštevníci určite ocenia účasť zástupcov Ministerstva hospodárstva, Ministerstva životného prostredia či Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky, ktorí dokážu adekvátne odpovedať na otázky ohľadom pripravených dotácií a podpore Slovenska v prípade elektromobility. Na spoločnej diskusii máte možnosť vidieť účastníkov zastupujúcich automobilky ako Mercedes-Benz, Honda, Hyundai, Škoda Auto či Peugeot. V programe nebude chýbať ani diskusia venovaná mýtom a faktom o elektromobiloch, s ktorými sa každodenne stretávame.

Registrácia zadarmo a výhry pre návštevníkov

Registrácia na výstavu prebieha zadarmo na stránke www.e-salon.sk a ponúka účastníkom možnosť vyhrať zaujímavé ceny, ako napríklad víkend s modelom Mercedes-Benz EQC či 5x jazdu na najnovšej Tesle Model 3.

Organizátori

MojElektromobil.sk, Čistá Energia, Atrium Optima, EVlers o.z.

Špeciálny e-partner

ZSE Drive

Pod záštitou

Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky, Slovenská agentúra životného prostredia, Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu

Hlavní partneri

EQ – Elektrická inteligencia od Mercedes-Benz, Hyundai, Mercedes-Benz, Camera Car, Renault, Volvo

Partneri akcie

ABB, Antik Telecom, ejoin, elektrickeauta.com, Ford, Francetech, Jaguar, KIA, Renault, Subaru Stilcar Košice, Webasto, EV-PG, Evse-Store, Harley-Davidson Motor Cycles, Hyundai, Marco Car, Peugeot, Škoda, Tempus, DriveTesla.sk, eDrive.sk, Bikere, Todos

Mediálni partneri

Autobazar.eu, DIVINO PR agentúra

31.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+