MojAndroid

Akcia Salón Elektromobilov 2020 Košice ponúka možnosť dozvedieť sa najnovšie informácie zo sveta elektromobility aj vďaka odborným prednáškam profesionálov z praxe. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť. Uskutoční sa v termíne od 4. do 6. septembra 2020 v obchodnom centre Atrium Optima Košice.

Výstavná plocha veľkého nákupného centra dáva dostatok priestoru pre výstavu aktuálnych vozidiel z radov elektromobilov alebo plug-in hybridov a chýbať nebudú tiež stánky rôznych firiem z oblasti elektromobility. Prítomní tu tak budú odborníci, ktorí budú zastrešovať bohatý program prednášok. Zároveň však budú k dispozícii aj na osobné rozhovory počas celého víkendu. Svoje zastúpenie tu bude mať aj najväčší prevádzkovateľ nabíjacích staníc na Slovensku – ZSE Drive.

Firma má po celom Slovensku desiatky rýchlo-nabíjacích staníc, vrátane štyroch miest s ultra-rýchlymi nabíjacími stanicami. Možnosti nabíjania tiež dopĺňa široká sieť AC nabíjacích stojanov. V rámci akcie Salón Elektromobilov 2020 Košice budú mať na programe komplexnú prednášku s prípadovou štúdiou: ZSE Drive Case Study: Prezentačný panel orientovaný na presahy ZSE Drive B2B riešení voči firmám, samosprávam a koncovým užívateľom.

Vrámci prezentácie predstavia, ako firemné riešenia od ZSE Drive dokážu rozširovať a dopĺňať funkcie nabíjania v rôznych B2B segmentoch. Pôjde napríklad o komplexné možnosti pre pokrytie potrieb developerov s integráciou parkovacích systémov alebo zdieľaného využívania nabíjacích zariadení viacerými užívateľmi v bytových domoch. Zároveň tiež priblížia ich riešenie nabíjacej stanice s integrovaným revenue share modelom a ako dokážu obslúžiť a pokryť potreby firemného nabíjania s riešením domáceho nabíjania pre zamestnancov.

Viac informácií nájdete aj na stránke www.zsedrive.sk.

Salón elektromobilov 2020 Košice v skratke

  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2020
  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií
  • Testovacie jazdy vybraných modelov elektromobilov a plug-in hybridov
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry priamo na mieste
22.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+