MojAndroid

Salón Elektromobilov 2020, výstava zameraná výhradne na elektromobily a plug-in hybridy, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu, tento rok zavíta aj do Košíc. V termíne od 4. do 6. septembra 2020 sa všetci fanúšikovia elektromobility stretnú pod jednou strechou v obchodnom stredisku Atrium Optima Košice.

Salón elektromobilov 2020 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2020
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií
  • >>> Registrácia na salón zadarmo <<< 

Tesla Model 3: Nová éra elektromobility

Po úspechoch elektromobilov Tesla Model S a Tesla Model X sa pozornosť celého sveta upriamila na novinku – Tesla Model 3. Tá má byť dostupnejšou verziou prémiového sedanu a SUV a priniesť esenciu a to najdôležitejšie z predchádzajúcich modelov do nižšej triedy. Stále je to však plnohodnotná Tesla, vrátane pokročilého autopilota, obrovskej stredovej konzoly, minimalistického dizajnu a fantastického dojazdu.

Vyskúšajte si Tesla Model 3 aj v Košiciach!

Chceli by ste sa povoziť v Tesle Model 3? Počas výstavy Salón elektromobilov 2020 na to budete mať skvelú príležitosť vďaka partnerovi DriveTesla.sk. Spoplatnenú jazdu sprostredkuje DriveTesla.sk, kde si môžete vybrať dĺžku a termín jazdy. Zajazdiť si budete môcť priamo počas konania Salónu elektromobilov 2020, kedy aj tak budete v Košiciach.

Ako na to?

Pri návšteve rezervačného webu NaTesle.sk je potrebné kliknúť na tlačidlo “Zmeniť auto alebo trvanie” a z ponuky vybrať Tesla Model 3 Performance, ako aj dĺžku jazdy. Následne sa vám zobrazí výpis dostupných termínov, kde je potrebné hľadať položky Sobota, 05.09.2020 a Nedeľa, 06.09.2020 s doplnkovým popisom Atrium Optima.

Registrácia a podrobnosti

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2020 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Bezplatná registrácia na podujatie už prebieha.

19.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+