MojAndroid

Acia Salón Elektromobilov 2020 Košice ponúka možnosť dozvedieť sa najnovšie informácie zo sveta elektromobility aj vďaka odborným prednáškam profesionálov z praxe. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť. Uskutoční sa v termíne od 4. do 6. septembra 2020 v obchodnom centre Atrium Optima Košice.

Výstavná plocha veľkého nákupného centra dáva dostatok priestoru pre výstavu aktuálnych vozidiel z radov elektromobilov alebo plug-in hybridov a chýbať nebudú tiež stánky rôznych firiem z oblasti elektromobility. Prítomní tu tak budú odborníci, ktorí budú zastrešovať bohatý program prednášok. Zároveň však budú pripravení a plne k dispozícií aj na osobné rozhovory počas celého víkendu. Výstavu najnovších vozidiel doplní dvomi elektrickými bicyklami predajca Bikere.

Slovenský predajca bicyklov, príslušenstva a hlavne elektrických bicyklov rozšíri skutočne bohatú výstavnú plochu v nákupnom centre Atrium Optima Košice o výkonné elektrické bicykle. Predajňa s e-shopom Bikere má okamžite v ponuke množstvo elektrických, horských ale aj cestných bicyklov rôznych známych a prémiových značiek. Zároveň sa špecializujú na najrôznejšie doplnky, a to od klasického príslušenstva v podobe svetiel, kvalitnejších sedadiel cez gripy, nosiče až po cyklopočítače.

Taktiež tu nájdete kvalitnú výbavu pre každého fanúšika cyklistiky. Na túry si viete vybrať priestranné batohy, kvalitné oblečenie či topánky. K dispozícii sú pochopiteľne aj veľmi dôležité chrániče. Bikere však nie je iba predajca. Ponúkajú komplexné služby v podobe profesionálneho servisu bicyklov, ich poistenia a nechýba možnosť výpožičky. Ak však servis zvládnete aj sami, je možné priamo zakúpiť najrôznejšie komponenty od viacerých výrobcov.

Na akcii Salón elektromobilov 2020 Košice budú vystavené dva elektrobicykle – model Cube Stereo Hybrid 140 HPC SLT 625 29 carbon´n´silver 2020 a Rocky Mountain ALTITUDE POWERPLAY CARBON 50 C2.

Salón elektromobilov 2020 Košice v skratke

  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2020
  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií
  • Testovacie jazdy vybraných modelov elektromobilov a plug-in hybridov
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry priamo na mieste
3.9.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+