MojAndroid

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair má založený účet na Twitteri už dlhší čas, na komunikáciu so zákazníkmi, či dokonca vypočutie a riešenie ich sťažností ho príliš nevyužíva. V týchto dňoch si spoločnosť navyše založila ďalší účet @RyanairFlights, ktorý tak doplnil pôvodný @Ryanair.

Tento nový účet je určený predovšetkým pre tých zákazníkov, ktorí chcú byť v reálnom čase informovaní o aktuálnych letových informáciách, týkajúcich sa približne 1600 denných letov spoločnosti Ryanair. Stačí nasledovať účet @RyanairFlights, zaslať správou číslo vášho letu a budete o ňom dostávať aktuálne informácie.

Pôvodný účet @Ryanair má na Twitteri momentálne približne 103-tisíc nasledovateľov, nový účet @RyanairFlights, ktorý bol však zriadený len 9. októbra, ich má zatiaľ 423. Spoločnosť podľa vlastného vyjadrenia chce týmto krokom zabezpečiť lepšiu zákaznícku podporu.

Zdroj: engadget.com, ryanair.com

10.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+