MojAndroid

Veľa z nás, športovo založených ľudí, si nedokáže predstaviť svoj život bez aplikácie, akou je Runtastic. Runtastic je bez pochýb fantastickou aplikáciou pre športové účely, rovnako ako má v pláne byť Runtasty “chutnou” aplikáciou.

Áno, počujete správne. Vývojári sa aj tu rozhodli využiť slovnú hračku (“run” a “tasty”), ktorá naznačuje, že popri behaní by ste sa mali aj zdravo stravovať. A o tom je celá aplikácia, poskytnúť užívateľovi jednoduché a rýchle recepty do vašej kuchyne, aby ste zlepšili svoj jedálniček.

Aplikácia zo začiatku ponúka vyše 40 receptov, ktoré sú schválené expertmi na diéty. Okrem toho tu nájdete recepty rozdelené podľa rôznych potravinových obmedzení – bezlepkové, vegan, vegetarian, nízkosacharidové, bez mliečnych výrobkov, atď. V každom jednom recepte dokonca nájdete obsah makroživín, čo z aplikácie robí skvelého pomocníka pre bodybuilderov a ostatných ľudí zaujímajúcich sa o fitness. Príjemným bonusom sú aj krok-za-krokom videá pre každý recept a navyše 7 kuchynských tipov a trikov. Vďaka filtrovaciemu systému dokážete nájsť aj recepty, ktoré vám nezaberú viac ako 15 minút, prípadne jedlá, ktoré by ste mali jesť po cvičení.

Runtasty je teda okrem šikovnej slovnej hračky aj skvelým nástrojom pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje telo. Aplikácie je bezplatne dostupná na stiahnutie z obchodu Play.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

8.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+