MojAndroid

Ak patríte medzi pravidelných, ale aj nepravidelných používateľov aplikácie RunKeeper, vedzte, že táto už čoskoro dostane update na verziu 3.0. Beta verzia aplikácie je zatiaľ dostupná len v podobe inštalačného APK, no už nebude dlho trvať a objaví sa aj na Google Play. Ak sa vám ale nechce čakať na to, aby ste si vyskúšali RunKeeper 3.0 s úplne novým a prehľadnejším používateľským prostredím, tak potom si ho môžete stiahnuť  a nainštalovať aj vy. Odkaz prikladáme nižšie pod článkom.

Čo sa týka noviniek, tak tie sú viac než zaujímavé. RunKeeper 3.0 prichádza s úplne prepracovaným používateľským prostredím, pri ktorom sa vývojári riadili najnovšími pravidlami Androidu. Obrazovka je pri aktivite rozdelená do niekoľkých častí a zobrazuje základné informácie nielen o tempe, ale aj čase cvičenia. Nový tab s názvom “Me”, ponúka na jednom mieste informácie o dosiahnutých výsledkoch, napredovaní v cvičeniach a osobných rekordoch – to všetko s porovnaním hodnôt aktuálneho týždňa s predchádzajúcim týždňom alebo mesiacom. Nová verzia aplikácie samozrejme opravuje aj ďalšie chyby a vylepšuje tak svoju stabilitu a spoľahlivosť aj na starších verziách Androidu.

  

 

Nový update stojí určite za vyskúšanie. Hneď po nainštalovaní a spustení RunKeeper 3.0, sme si túto aplikáciu obľúbili ešte viac ako inokedy predtým. Nezabudnite, že zatiaľ je dostupný len pre manuálnu inštaláciu. Najnovšiu Beta verziu si môžete stiahnuť tu => RunKeeper 3.0 Beta.

Aktualizácia: RunKeeper 3.0 je už dostupný aj na Google Play. Môžete sťahovať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: RunKeeper

7.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+