MojAndroid

Herný titul RuneScape sa objavil po prvýkrát ešte v roku 2001. Začínal ako MMORPG hra na platforme Java, ktorú ste si mohli zahrať prostredníctvom prehliadača. Hra prešla skutočne veľkým množstvom aktualizácií od svojho vzniku. Najvýznamnejšou bola aktualizácia pre podporu hrania mimo prehliadača priamo prostredníctvom nového desktop klienta v roku 2016.

Hra bude podporovaná na oboch platformách bez straty postupu

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 26. týždeň 2017

Vývojári hry z Jagex Ltd. teraz prinášajú ďalšiu skvelú správu pre fanúšikov tohto titulu. Už túto zimu pripravujú mobilnú verziu hry do Obchodu Play pre Android. Obe verzie – RuneScape a Old School RuneScape dostanú mobilného klienta a budú fungovať ako na desktop, tak aj na mobilnej platforme pod jedným účtom. To znamená, že používatelia budú môcť hrať titul na desktope a pokračovať v hraní na smartfóne alebo tablete bez straty postupu v rámci hry.

“Tieto dva tituly budú prvými plnohodnotnými MMORPG titulmi, ktoré prinesú kompletnú skúsenosť s MMO na PC a mobilné platformy, budú plne interoperabilné a umožnia hráčom striedať pri hraní PC a mobilné platformy,” hovoria tvorcovia od Jagex Ltd.

Náš tip
TOP 5 Android hry: Najlepšie kartové hry (6/2017)

Titul Old School RuneScape príde na mobilné Android zariadenia už túto zimu. Verzia RuneScape následne neskôr po nej, niekedy začiatkom roka 2018. Používatelia, ktorým sa nechce čakať môžu využiť registráciu na oficiálnych stránkach titulov RuneScape či Old School RuneScape. Registrácia prináša šancu dostať sa do Beta programu od vývojárov ešte pred oficiálnym vypustením oboch herných titulov.

Zdroj: phonearena

19.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+