MojAndroid

Len pred niekoľkými dňami Rovio oslávil úspech 1 miliardu stiahnutí hry Angry Birds. Svojim fanúšikom sa poďakoval zverejnením videa na sociálnej sieti Facebook, na ktorého konci sme mohli vidieť aj postavičku z nového herného titulu, ktorý Rovio pripravuje pod názvom “Amazing Alex”. V ňom nebude vašou úlohou hádzať alebo vystreľovať akýkoľvek druh hydiny alebo vtáctva, ale logickým premýšľaním dostať  napríklad loptu z bodu A do bodu B. Samozrejme nebude to také jednoduché a na úspešne dokončenie jednotlivých levelov bude potrebné zapojiť aj kus logického premýšľania.

Amazing Alex je v princípe rovnaká hra ako “Casey’s Contraptions” z Appstore, ktorá sa pred nejakým časom stala duševným vlastníctvom spoločnosti Rovio. Pre predstavu o tom, čo môžeme od Amazing Alex očakávať, pozrite sa na video z hry Casey’s Contraptions (z Appstore bola hra stiahnutá). Rovio zatiaľ nešpecifikoval presný dátum vydania tejto novinky, no podľa všade prítomných nápisov “Comming Soon” usudzujeme, že to bude už čoskoro.

Zdroj: phandroid.com

12.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+