MojAndroid

Či sa vám to páči alebo nie, Angry Birds je jednou z najznámejších mobilných hier vôbec. Na Google Play nájdete hneď niekoľko verzií tejto hry, kde sú hlavnými hrdinami vtáčiky, ktorým zlé prasatá ukradli vajíčka. Či už ide o verzie Seasons, Rio alebo Spaces, všade prasatá vystupujú ako “zlé” a v hre sú len vo vedľajšej úlohe. To by však mohla zmeniť ďalšia verzia hry Angry Birds, ktorej trailer obsahuje až neobvykle veľa zlých zelených prasiatok.

Hoci sa Rovio ku novej verzii svojej hry ešte nevyjadrilo, viacero krokov tejto spoločnosti naznačuje, že sa chystá niečo nové. Názov novej verzie hry by mal byť Bad Piggies, čomu nenasvedčuje len vyššie uvedené video, ale aj vytvorenie nových fanúšikovských stránok na sociálnych sieťach Facebook a Twitter. Viac informácií o tejto hre zatiaľ nie je dostupných, no určite vám ich prinesieme medzi prvými hneď, ako sa na verejnosti objavia.

Aktualizované 4.9.2012 (pôvodný článok z 1.septembra)

Nová verzia hry Angry Birds od Rovia sa má v Google Play objaviť 27. Septembra.

Zdroj: AndroidAuthority

4.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+