MojAndroid

Angry Birds patrí medzi jednoznačne najobľúbenejšie mobilné hry histórie. Za úspechom tejto série nestojí len fakt, že je hra na trhu už dlhé roky, ale aj to, ako vývojári neustále prispievajú na jej rozvoj. Dôkazom je aj ďalšia časť tejto hernej série, ktorú Rovio predstaví už čoskoro. Informovalo o tom na svojom Twitter účte a pridalo aj záhadný obrázok.


Ďalšie informácie, vrátane názvu novej časti Angry Birds, predstaví Rovio na Twitteri už zajtra. Tešiť sa tak môžeme na nové levely a ďalší kopec zábavy so zaujímavou tematikou, ktorá jednotlivé epizódy Angry Birds vždy sprevádza. Z obrázka, ktorý Rovio uverejnilo, je len veľmi ťažko vidieť, o čo v novej hre pôjde, no keďže je zajtra Valentín, skromne si myslíme, že hra bude zameraná práve na túto tematiku. Nič však nie je isté a o podrobnostiach sa dozvieme až z oficiálneho vyhlásenia, ktoré spoločnosť vykoná až zajtra. Tešíte sa na nové nahnevané vtáky rovnako ako my?

Aktualizácia, 12:30

Nová časť Angry Birds sa volá Stella, ako Rovio uviedlo v ďalšom obrázku na Twitteri. Ďalšie podrobnosti spoločnosť neprezradila, novinky ohľadom Angry Birds Stella tak budeme sledovať aj naďalej.

angry-birds-stella

Verzia: 7.9.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.9.2
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Twitter

13.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+