MojAndroid

Spoločnosť Rovio patrí stále k špičke herného priemyslu na mobilných zariadeniach a ich legendárne Angry Birds sa stále tešia miliónom fanúšikov. Vlnu kritiky však získala najmä vďaka tomu, že hráči často menia svoje zariadenia alebo ich vlastnia niekoľko. Doposiaľ neexistovala žiadna možnosť ako hrať hry z dielne Rovio na smartfóne a pokračovať tam kde ste skončili na inom zariadení, napríklad na tablete. V tejto súvislosti predstavila spoločnosť novinku s názvom Rovio Accounts, ktorá ako napovedá nadpis, prinesie chýbajúcu funkcionalitu.

the-croods

Rovio Accounts alebo teda Rovio účty sú v súčasnej dobe k dispozícií globálne len v novej hre Croods, zatiaľ čo klasický Angry Birds disponuje touto funkciou len na systéme iOS vo Fínsku a Poľsku. Spoločnosť však uvádza, že postupne začne zavádzať účty aj do viacerých oblastí a rovnako bude pridávať aj ďalšie funkcie.

TIP: The Croods od Rovia je už dostupný na Google Play

Zdroj: rovio

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+