MojAndroid

Route 66 oznámila príchod Route 66 navigácie a máp na Android Market. Aplikácia ponúka celosvetovú, funkciami nabitú navigáciu s prístupom ku viac ako 104 mapám s 3D grafikou. Mapové podklady sú navyše dopĺňané užitočnými  informáciami o počasí a zaujímavosťami z online encyklopédie Wikipédia. Aby ste sa vyhli zbytočným poplatkom za prenesené dáta, mapy môžete sťahovať doma prostredníctvom WiFi a neskôr ich používať offline. Route 66 ponúka sťahovanie máp aj online počas jazdy, ale tento spôsob bude vhodný skôr pre používateľov s neobmedzeným dátovým paušálom.

Funkciou, ktorou sa navigácia pýši je tiež rozšírená realita Follow Me, ktorá šikovným a zábavným spôsobom dokáže navigovať do zvoleného cieľa. Pri jej zapnutí sa na displeji smartfónu zobrazí virtuálne auto, ktoré pôjde vždy pred vami a bude vám ukazovať cestu – je jasné, že pri tejto funkcii musíte mať zariadenie umiestnené tak, aby kamera mohla snímať cestu. Ako to funguje môžete najlepšie vidieť na videu:

ROUTE 66 Maps + Navigation je kompatibilná so zariadeniami s operačným systémom Android 2.1+ a je zadarmo dostupná na Android Markete. Do 31. decembra získate k aplikácii 30 dňovú licenciu, ktorá zahŕňa navigáciu vrátane funkcie rozšírenej reality Follow Me a prístup k prémiovým službám ako informácie o doprave, úplne zadarmo. Po vypršaní jej platnosti si navigáciu ROUTE 66 Maps + Navigation môžete zakúpiť za 65$ (50€) – platnosť licencie je celoživotná.

ROUTE 66 Maps + Navigation
www.66.com
Verzia 5.11.47.B444740.B3A7AB8 (23. 11. 2011)
Veľkosť 10 MB
2.0+

Zadarmo

 

25.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+