MojAndroid

Určite mnohí z vás poznajú pocit, kedy ste zavalení úlohami, ktoré nie a nie zmiznúť z displejov vašich zariadení. Možno rovnaké vnímanie to-do aplikácií inšpirovalo aj tvorcov aplikácie Round Task List, ktorá samotné organizovanie a spracovanie úloh previedla do trochu iného dizajnu. Základ aplikácie tvorí príjemné prostredie material dizajnu, ktoré v základe obsahuje iba jednu možnosť, a síce vytvoriť úlohu. Ďalší krok vám môže prísť opäť obyčajný. Zapíšete si úlohu, vyberiete si dátum, dokedy ju potrebujete splniť a čas pripomenutia. Posledný výber vám však dá najavo, že táto aplikácia nie je úplne štandardná.

Náš tip
Nový Google Kalendár pridáva praktické úlohy a pripomienky. Stiahnite si APK

V poslednej voľbe si vyberáte veľkosť, nazvime to, bubliny. A presne o bubliny v aplikácií ide. Z vašich úloh vytvára pospájané bubliny, ktoré sú farebne, ale i veľkostne rozdelené. Vďaka tomu vám úlohy ostanú nielen rozdelené podľa kategórií, o čo sa stará farba, ale aj podľa priority, ktorú si nastavíte práve v podobe veľkosti bubliny. Nie je potom snáď nič príjemnejšie ako sledovať to, ako sa bublina s vyriešenou úlohou odoberá z vášho zariadenia preč. Aplikácia je príjemných spestrením štandardných to-do aplikácií, ponúkaná je zdarma, a v prípade, že sa vám toto inak veľmi nápadité spracovanie nepáči, autori pridali aj štandardné zobrazenie prostredníctvom listov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

24.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+