MojAndroid

Dial Dialer pre AndroidUž vás nebaví tradičné vytáčanie telefónnych čísel? Vráťte sa o niekoľko rokov dozadu s nasledovnými aplikáciami. Vyskúšajte si klasické rotačné vytáčanie elefónneho čísla. Pripravili sme testy 3 Android aplikácií, ktoré podporujú rotačné vytáčanie. Pravdepodobne to nie sú aplikácie na každodenné používanie, ale ako zábavka na víkend to určite poteší.

Všetky aplikácie sú zadarmo. Na konci článku nájdete aj QR kódy pre ich stiahnutie priamo z Andoroid Marketu. Pozrite si testovanie aplikácií na videách.

Android aplikácia Speed Dialer testovaná na Android telefóne T-Mobile G1 (Android OS 1.6). Táto aplikácia obsahuje aj Widget, ktorý je možné vložiť na obrazovku pre rýchlejší prístup k často používaným kontaktom.

Android aplikácia Dial Dialer testovaná na Android telefóne T-Mobile G1 (Android OS 1.6).

Android aplikácia Rotary Dialer testovaná na Android telefóne T-Mobile G1 (Android OS 1.6). Aplikácia po výbere kontaktu zo zoznamu sama začne vytáčať telefónne číslo.

Android aplikácia Rotary Dialer testovaná na HTC Hero (Android OS 1.5)

Speed Dialer Dial Dialer Rotary Dialer
23.4.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+