MojAndroid

Root Explorer je jednoznačne jeden z najpopulárnejších správcov súborov pre Android. Svoju popularitu získal ešte v časoch, kedy slovo root bolo verejným tabu a ľudí, ktorí ho vedeli vo vašom okolí urobiť, by ste spočítali na prstoch jednej ruky. Priaznivcov tejto aplikácie neustále pribúdalo, a tak vývojári prinášali aktualizácie s novými funkciami a zmenami. Najnovšia aktualizácia sa dá označiť za jednu z najvýznamnejších. Aplikáciu totižto pretvorila do Material dizajnu.

Doteraz bol Root Explorer dostupný v Holo dizajne, ktorý získal ešte v časoch, keď bol najnovším systémom Android Ice Cream Sandwich. Hoci sa tento dizajn nedal označiť za zastaralý, jednoducho už “vyčnieval” z radu nových aplikácií s flat dizajnom. Aj preto nás aktualizácia s novým dizajnom teší. Vývojári pribalili do aplikácie aj možnosť prepínania medzi svetlou a tmavou témou, a novinkou sú tiež možnosti “sort order” a “view mode” v kontextovom menu. Aplikácia je v najnovšej verzii dostupná v obchode Play a pokiaľ ste aktualizáciu ešte nedostali, môžete si nový Root Explorer stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 4.2.3
Aktuálna cena: 3,79 €
Verzia: 4.2.3
Aktuálna cena: 3,79 €
14.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+