MojAndroid

Vlajková loď spoločnosti HTC prichádza so systémom Android 4.1.2 Jelly Bean a novou verziou používateľskej nadstavby HTC Sense 5, ktorá pridáva niekoľko noviniek vrátane HTC Zoe a HTC Blinkfeed. Dnes sa objavila správa o uniknutej ROM s Androidom 4.2.2 Jelly Bean a aktualizovanou verziou HTC Sense 5.1, ktorá je určená pre smartfón HTC Butterfly. Krátke video znázorňujúce novú ROM na spomínanom smartfóne si môžete pozrieť nižšie.

Hoci verzia systému nie je na videu zobrazená (sekcia About ukazuje text “protected”), na prvý pohľad si môžete všimnúť že ROM obsahuje rýchle nastavenia, ktoré boli predstavené spolu s Androidom 4.2 Jelly Bean. Tieto poskytujú rýchly prístup k vlastnostiam a nastaveniam systému priamo z notifikačnej lišty. ROM je dostupná na stránkach XDA developers a obsahuje watermark, ktorý je potrebné odstrániť. Vývojári tretích strán ju môžu využiť napríklad na vytvorenie upravenej ROM pre vlajkovú loď HTC One.

Zdroj: pocketnow

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+