MojAndroid

Spoločnosť Atari predstavuje nový diel zo série RollerCoaster Tycoon, tentokrát s dodatkom Classic. Táto verzia si berie viacero prvkov z pôvodného RCT či RCT 2. Je tu však prítomná jednoduchosť čo sa týka dizajnu parkov a takisto lepšie spracovanie prostredia hry oproti predchodcom. Hra je k dispozícii na stiahnutie za cenu 6 dolárov. Priplatíte si takisto za ďalšie rozšírenia z názvom “Wacky Worlds” a “Time Twister“, konkrétne 1,99 dolárov za každé rozšírenie. Za další nástroj pre import/export údajov, či editor pre úpravy vašich jázd si priplatíte dalších 6 dolárov.

RCT-title

Plne odomknuté vylepšenia do hry tak každého hráča oberú o asi 16 dolárov. Tento spôsob platieb sa môže zdať lepší ako prehnané množstvo mikrotransakcií v predošlej mobilnej verzii RCT 4. Každý hráč si zaplatí len tie rozšírenia, o ktoré javí záujem. Niektorí hráči tak môžu ušetriť napríklad nezakúpením spomínaného editora alebo ďalších položiek. Táto novinka od herného štúdia Atari je už teraz dostupná na stiahnutie v obchodoch Google Play a AppStore.

Verzia: 1.2.1.1712080
Aktuálna cena: 5,99 €
Verzia: 1.2.1.1712080
Aktuálna cena: 5,99 €

Zdroj : engadget.com

26.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+