MojAndroid

Potom, ako Rockstar pri príležitosti osláv 10. výročia vydal pre zariadenia s operačným systémom Android hru Grand Theft Auto 3, si pre svojich fanúšikov prichystal ďalšie prekvapenie. Tým nie je nič iné, ako ďalšie pokračovanie jednej z najznámejších hier na Zemi. Hráči s Android zariadeniami sa tak môžu tešiť na ďalší herný hit – Grand Theft Auto: Vice City.

Rockstar potvrdil, že hru GTA: Vice City vydá pre vybrané Android zariadenia ako doplnok ku predošlej verzii. Hra bude aj v samotnom názve niesť spojenie “Anniversary Edition”, no ešte nie sú známe detaily toho, čo hráčom presne ponúkne. Rockstar sľúbil, že ďalšie informácie prinesie do niekoľkých týždňov. Mali by sme sa tak dozvedieť zoznam predbežne podporovaných Android a iOS zariadení a ďalšie detaily ohľadom hry. Už teraz však môžeme hádať, že hra bude, kvôli svojej vysokej hardvérovej náročnosti, dostupná len pre výkonnejšie zariadenia.

Príbeh vo Vice City nasleduje príbeh z predošlej verzie a je situovaný do prostredia Miami v 80-tych rokoch. Aj tu je hlavným hrdinom Tommy Vercetti a Rockstar sľubuje, že hra prinesie veľmi jemnú grafiku a niekoľko vylepšení špeciálne pre mobilné zariadenia. My sa na túto hru veľmi tešíme a dúfame, že bude dostupná už čoskoro. Rockstar však zatiaľ neprezradil presný dátum vydania ani koncovú cenu, ktorá môže byť najväčšou prekážkou pre hráčov na Android zariadeniach.

Zdroj: AndroidCommunity

27.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+