MojAndroid

Mesačník Riview, ktorý sa venuje nielen smartfónom a čiernej technike, ale aj iným témam, vydal svoju vlastnú Android aplikáciu . Tá zjednoduší prístup k ich online časopisu čitateľom na tabletoch či smartfónoch.

 

Android aplikácia Riview ponúka všetkým svojim používateľom jednoduché používateľské prostredie a niekoľko funkcií. Okrem možnosti sťahovať jednotlivé vydania časopisu do vnútornej pamäte zariadenia, to sú aj aktuality, ktoré informujú o novinkách nielen zo sveta technológií. O tom, že ste si už niektorú z časti magazínu stiahli, ste informovaní priamo v zozname vydaní, kde sa ku každému vydanému číslu časopisu nachádza aj krátky popis a tlačidlo pre jeho stiahnutie v PDF formáte. V hornej časti obrazovky nájdete už len odkaz na stránky časopisu a tlačidlo pre manuálne aktualizovanie údajov.

 

Aplikácia bude do budúcnosti vybavená aj vlastným vyhľadávaním podľa kľúčových slov, vďaka čomu jednoduchšie nájdete vydanie časopisu, ktoré sa venuje práve témam, ktoré vás zaujímajú najviac. Dočkať by sme sa mohli tiež farebnejšieho používateľského prostredia, keďže súčasnej verzii predsa len chýba trochu života. Aplikáciu Riview môžete stiahnuť zadarmo na Google Play Store.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

31.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+