MojAndroid

Ak poznáte televíznu súťaž s názvom Riskni milión a radi by ste si ju vyskúšali na svojej vlastnej koži, potom je tu pre vás nová hra s rovnomenným názvom dostupná na Google Play. Riskni milión prináša spolu viac ako 1000 otázok v 27 rôznych kategóriách.

Aplikácia vás po grafickej stránke pravdepodobne veľmi nenadchne. Problémy sme zaznamenali najmä na displeji s vyšším rozlíšením (1280×720 px), kde boli jednotlivé grafické prvky už mierne rozmazané. Tento fakt však nebráni tomu, aby ste si svoje vedomosti pomocou Riskni milión nemohli otestovať. Po spustení hry máte na výber jednu zo siedmich kategórií (v platenej verzii 27). Kliknutím na niektorú z nich sa začnú objavovať otázky. Vo free verzii aplikácie je však dostupných len 7 otázok, v každej kategórii jedna. Pre získanie zvyšných, viac ako 1000 otázok, budete potrebovať zakúpiť rozširujúci balíček, ktorý je možné získať priamo z aplikácie za 2,37€. Cena sa nám za takýto set otázok zdá byť trochu vysoká, najmä ak zoberieme do úvahy fakt, že na Google Play je dostupná napríklad hra Milionár s viac ako 1000 otázkami zadarmo.

Ak vám ale ani vysoká cena otázok nevadí, môžete si Riskni milión stiahnuť teraz prostredstredníctvom Google Play a nášho widgetu. Nezabudnite, že ide o free verziu so siedmimi otázkami.

Riskni Milion – Kviz
BINARTS
Verzia 1.0.4 (24. 4. 2012)
Veľkosť 5,7 MB
2.1+

Zadarmo
26.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+