MojAndroid

Aplikácia a služba RESTU po úspešnom štarte v Českej republike vstupuje aj na slovenský trh. Sprievodca viac ako 18-tisícmi reštauráciami po celom Česku, ktoré ľudia ohodnotili viac ako 130 tisícmi overenými recenziami, sa spočiatku zameria na hlavné mesto Bratislavu. V nej a v ďalších mestách po Slovensku spolupracuje už s viac ako 500 reštauráciami, v ktorých je možné rezervovať miesto priamo cez aplikáciu alebo web restu.sk.

„Těší nás, že po třech úspěšných letech v České republice, můžeme naše osvědčené služby – nejkomplexnějšího průvodce po restauracích, inspiraci i snadnou rezervaci na pár kliknutí – nabídnout uživatelům i na Slovensku,” uvádí Pavel Suchánek, zakladateľ RESTU.

RESTU ponúka svojim používateľom a aktívnym členom viacero výhod. Okrem pohodlnej rezervácie miesta vo vybraných reštauráciach, je to aj vernostný program. Pri každej rezervácii získavate totižto body, ktoré môžete neskôr využiť k nákupu jedál v reštauráciach. Hneď pri registrácii a po vyplnení profilu získate až 100 bodov, ktoré budú v platnosti po dobu 90 dní. S RESTU ale nebenefitujú len zákazníci, ale aj samotné prevádzky. Tie si môžu vytvoriť vlastný profil, cez ktorý budú komunikovať so svojimi zákazníkmi a ponúkať na ňom rôzne sezónne akcie. Samozrejmosťou je možnosť nechať sa ohodnotiť reálnymi návštevníkmi reštaurácie a získať tak dobre hodnotenia, ktoré nakoniec prilákajú nových zákazníkov. Rezervácie fungujú 24 hodín denne, takže sa nestane, že by podnik prišiel o potencionálneho zákazníka aj mimo otváracie hodiny.

Naši hlavní službu pro restaurace, totiž vyladěný on-line rezervační systém s table managementem, který šetří čas obsluze a umožnuje restauraci jednoduše  spravovat rezervace i budovat databázi zákazníků, nabídneme samozřejmě i slovenským restauratérům. Koneckonců jedním z impulsů pro náš vstup na Slovensko byla právě i přímá žádost restaurací, se kterými spolupracujeme v Čechách – že se jim tu s Restu výborně pracuje a chtějí ho mít k dispozici i ve svých slovenských pobočkách. Z čehož je nejlépe vidět, že využívání RESTU je pro restauraci opravdu přínos,” dodává Pavel Suchánek.

Súčasťou služby RESTU nie je len objednávkový systém online, ale aj aplikácia, ktorá je dostupná pre platformy iOS aj Android. Tá by však pre Slovákov mala byť k dispozícii až od júna tohto roka.

Verzia: 4.0.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.13
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: letemsvetemapplem.eu

14.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+