MojAndroid

Aplikácia ReplyASAP, ktorá je súčasne dostupná len pre zariadenia s operačným systémom Android slúži na komunikáciu medzi ľuďmi s istou zárukou toho, že daná osoba správu obdrží a následne si ju aj prečíta. Najviac používaná je medzi rodičmi a ich deťmi.

Verzia: 5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pre najdôležitejšie konverzácie

Pokiaľ ste frustrovaný z toho, že vám niekto neodpisuje na správy včas, či chceli by ste si byť istý, či dôležitá osoba správu obdržala alebo prečítala, ReplyASAP zabezpečí najvyššiu prioritu pre vami odoslané správy. Podmienkou je, aby táto šikovná appka bola nainštalovaná aj na zariadení druhej osoby. Na touto aplikáciou prijaté správy vás telefón upozorní aj napriek tomu, že je na ňom zapnutý tichý režim. Podmienkou je však dostupnosť internetového pripojenia.

Po odoslaní správy odosielateľ môže vidieť, či daný človek správu obdržal a napokon aj videl. Nechýba možnosť vidieť príjemcovú polohu. Na prijatú správu vás telefón upozorní v podobe budíka a text sa zobrazí na samotnej obrazovke s možnosťou odloženia správy na 3 minúty. Táto vec jednoznačne zaručí, že príjemca správu prečíta. Poteší taktiež možnosť odoslania správ vo vami určených časoch (napríklad po vyučovaní). Pre väčšinu používateľov však problém robí nutnosť internetu či dokonca cena – aplikáciu si musí rodič zaplatiť. Chatovanie s jednou osobou vás bude stáť asi 1,09 €, so štyrmi okolo 3,30 €, s desiatimi 8 € a s dvadsiatimi 15 €.

Samozrejme, aplikácia nemusí byť nutne používaná len medzi rodičmi a ich deťmi, ale napríklad aj medzi kolegami v práci či medzi priateľmi. Určite sa jedná o vcelku zaujímavý spôsob komunikácie.

19.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+