MojAndroid

Po predstavení Samsungu Galaxy Note 3 a ostatných telefónov na IFA 2013 sa pozornosť začína sústreďovať na očakávaný Nexus 5, o ktorom sa objavuje stále viac informácií. Naposledy sme telefón, ktorý má byť údajne novým Nexusom, videli v rukách zamestnanca Google na odhalení skulptúry Androidu 4.4 KitKat.

nexus-5-fan-render

Momentálne síce nemáme k dispozícii žiadnu novú oficiálnu (či aspoň oficiálne sa tváriacu:-) informáciu, ale za zmienku stojí zaujímavý render, ktorý vytvoril istý fanúšik. Ten vychádzal z doteraz známych a dostupných informácií a na ich základe vytvoril obrázok, ako by mohol vyzerať nový Nexus 5. Ťažko povedať, či takto naozaj bude vyzerať finálna podoba nového Google telefónu, ale každopádne vyzerá celkom realisticky a pre mnohých zrejme aj príťažlivo. Páčil by sa takýto Nexus vám ? :-)

Zdroj: pocketnow.com

7.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+