MojAndroid

Medzi najočakávanejšie produkty v segmente inteligentných hodiniek môžeme v tomto roku bez uvažovania zaradiť hodinky Moto 360. Výrobca však doposiaľ nezverejnil oficiálny dátum predstavenia a všetci fanúšikovia dúfajú, že to bude čo najskôr. Dobrou predzvesťou toho, že už nebudeme musieť dlho čakať, by sa mohli stať nedávno publikované rendery, ktoré budú údajne používané pri prezentáciách produktu. Uniknuté fotografie sú jedny z posledných od známeho tipstera @evleaks, ktorý nedávno oznámil ukončenie svojej činnosti.

Už niekoľko mesiacov môžeme sledovať úniky, podľa ktorých sú hodinky vyrobené prevažne z plastu, hoci niektoré zahraničné spravodajské portály údajne mali na testovanie kovové verzie. Nové rendery, ktoré môžete vidieť nižšie zobrazujú hodinky v rôznych uhloch a materiál hlavnej časti sa zdá byť navrhnutý práve z kovu. Či to naozaj tak bude si ale budeme musieť počkať na oficiálne predstavenie, kde budú prezradené detaily ohľadom hardvéru a všetkých funkciách. Vznikla tiež otázka, či Motorola neplánuje uviesť hodinky do predaja spolu s pripravovaným smartfónom Moto X+1. Ten očakávame niekedy v auguste.


Moto 360 hodinky 3

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+