MojAndroid

Systém Remix OS je jedným z najvydarenejších pokusov o používanie systému Android na počítači. Jeho špeciálne upravené prostredie, vysoká úroveň stability a množstvo funkcií a možností z neho robia skutočne veľmi zaujímavú alternatívu ako systém pre staršie počítače či ako alternatívny systém pre váš aktuálny počítač. Až doteraz bolo ale jeho používanie trochu problematické, no vďaka aplikácii Remix OS Player si môže tento systém vyskúšať prakticky každý používateľ Windowsu.

Ide totiž o klasickú aplikáciu, ktorú si stiahnete vo forme .EXE súboru a jednoducho nainštalujete. Zároveň ale môžete využívať všetky výhody tohto systému spolu s Google službami. Je už iba na vás, ako systém využijete, no pre mnohých používateľov pôjde zrejme o spôsob, ako hrať Android hry na počítači. Systém má minimálne hardvérové požiadavky, no tie nie sú vôbec náročné a systém by mal bez problémov zvládnuť každý novší počítač. Viac informácií spolu s odkazom na stiahnutie nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: Remix OS Player via The Verge

16.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+