MojAndroid

Xiaomi v poslednom období aktualizovalo viacero svojich modelov. Momentálne je v kurze najnovšia verzia obľúbenej nadstavby výrobcu, MIUI 12.5 Enhanced Edition. Práve túto verziu nadstavby teraz dostávajú smartfóny Redmi 9 a Redmi Note 9, ktoré sú na Slovensku veľmi populárne. Informáciu priniesol portál Gizmochina.

Aktualizácia je dostupná pre globálne verzie oboch modelov, takže pravdepodobne dorazila aj na ten váš, prípadne príde v najbližších dňoch. Zariadenie vás na ňu upozorní automaticky, no nie vždy sa tak musí stať.  Pre istotu odporúčame aktualizáciu vyhľadať manuálne v nastaveniach.

Redmi Note 9 Pro
Redmi Note 9 Pro | Zdroj: Miroslav Schwamberg

  • Redmi 9 – V12.5.3.0.RJCMIXM
  • Redmi Note 9 – V12.5.2.0.RJOMIXM

Okrem všetkých noviniek, ktoré nadstavba prináša, dostanete spoločne s touto aktualizáciou aj bezpečnostnú záplatu z októbra 2021. Pred samotnou aktualizáciou už tradične odporúčame zariadenie nabiť aspoň na 50 % kapacity batérie.

Aktualizuje aj konkurencia

Náš tip
Redmi Note 10 vs Redmi Note 9 Pro vs POCO X3 | Porovnanie

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+