MojAndroid

Facebook Messenger používa viac ako 2,5 miliárd ľudí. Áno, také neuveriteľné množstvo ľudí má, alebo malo stiahnutú túto aplikáciu, ktorá je často krát milovaná, ale zároveň aj nenávidená. Ak si dobre pamätáte, dávnejšie sme písali o tom, že Facebook Messenger čaká obrovský redizajn, ktorý prinesie tmavý režim zobrazenia. Vyzerá to tak, že Facebook už túto verziu aplikácie testuje a vydal ju pre niektorých používateľov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Praktické vymoženosti

Používatelia, ktorý nový dizajn aplikácie dostali tvrdia, že nebolo nutné aplikáciu aktualizovať, ale jednoducho sa vzhľad zmenil po jej spustení. Niektoré ovládacie prvky boli presunuté na hornú časť. Hry a iné funkcie boli presunuté do časti “Explore”. Dostupné sú screenshoty bez aktivovaného tmavého režimu. Tento režim bude mať aj svoje praktické využite v noci, alebo aj napríklad v prípade AMOLED displejov. Batéria by mala v takom prípade klesať o čosi pomalšie.

Nie je však zatiaľ známe, kedy bude redizajnovaný Messenger dostupný pre širokú verejnosť. Ak ste tým vyvoleným, a Messenger v tomto dizajne už máte, dajte nám vedieť dolu v komentároch, a zároveň napíšte, čo si o tejto zmene myslíte!

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Facebook Messenger príde s úplne novým dizajnom aj čiernou témou
Náš tip
Messenger prichádza s multiplayer hrami, ktoré podporujú rozšírenú realitu
Náš tip
Facebook Messenger pridáva podporu prekladu správ v španielčine do angličtiny
28.9.2018
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+