MojAndroid

Populárna hra Red Bull Air Race si našla vo svojom druhom vydaní opäť cestu aj na Android zariadenia. Red Bull Air Race 2, ako znie nový názov hry, sa v zásade podobá predchádzajúcej verzii, no pribudli nové miesta, funkcionality pre team a tiež napríklad aj nová súťaž s názvom Class Tournament.

red-bull-air-race-2

Na to, aby ste sa stali Master Class pilotom, sa musíte prebojovať cez vyše 400 divokých, adrenalínových závodov. Zaujímavosťou je, že môžete súťažiť aj s ďalšími aktuálnymi pilotmi Red Bull Air Race, a to presnejšie v troch typoch rebríčkov a turnajov (triedne, regionálne a svetové). Triedne turnaje sú tu pre konkrétne modely lietadiel, Regionálne turnaje sa týkajú (ako inak) regiónov, v ktorých súťažíte a vo Svetových turnajoch sa stretnete s hráčmi z celého sveta.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zábavu si možno užijú niektorí z nás ešte viac, keď budú lietať v tíme. Práve takáto možnosť tu je a tím môže spoločne jendoduchšie dosiahnuť Master Class pilota. V tíme si totiž môžete nakonfigurovať svoje stroje a každému lietadlu dať jedinečné schopnosti a možnosti. Každé sa tak hodí na iný typ pretekov. Lietadlá si, samozrejme, v priebehu hry môžete vylepšovať a prispôsobovať.

REd-bull-air-race-2-hra

Zdroj: Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+