MojAndroid

Ak z akéhokoľvek dôvodu potrebujete nahrávať zvuk na svoje mobilné zariadenie, tak ste zrejme už prišli na to, že vstavaný nahrávač na to nie je práve najvhodnejší nástroj. Jeho kvalita je jednak podpriemerná a nahrávky sa dokonca dajú nahrávať len v určitých dĺžkach. Ak vás takéto nahrávanie zvuku omrzelo a chceli by ste vyskúšať niečo lepšie, je tu pre vás aplikácia s názvom Recordr.

Tá ponúka hneď niekoľko možností, ako na svoje mobilné zariadenie zachytiť zvuk. Okrem klasického nahrávania zvuku s kompresiou v jednom zo známych formátov zvláda Recordr aj nahrávanie takzvaného surového zvuku, ktorý si následne môžete upraviť podľa svojich predstáv a podmienok. Aplikácia vám umožňuje upravovať silu zvuku (tzv. gain), filter šumu, odstránenie medzier v hovorenom texte, odstránenie echo odozvy alebo frekvenciu vzorkovania (8, 16 alebo 44 kHz). K dispozícii je aj niekoľko formátov audia, do ktorých môžete nahrávať – či už wav, aac, 3gpp, amr, mp3 alebo mp4.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/243222378?secret_token=s-N3G7d” params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”300″ iframe=”true” /]

Výhodou aplikácie Recordr je aj veľmi pekne spracované prostredie intuitívne aj pre úplných začiatočníkov. K dispozícii máte približne 35 tém prostredia, a tak si môžete vybrať presne tú, ktorá sa vám páči alebo vám vyhovuje. Veľmi nás teší aj fakt, že aplikácia sa dá stiahnuť úplne zadarmo a je dostupná aj v českom jazyku. Pokiaľ vás zaujala, stiahnite si ju pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 2.9
Aktuálna cena: Zdarma

30.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+