MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Displej: Vo svojej triede plnohodnotný hráč

Motorola moto g7 ponúka slušný displej, ktorý vo vrchnej časti narúša kritizovaný výrez. Okrem neho sa nám displej veľmi páčil. Na uhlopriečke 6,2 palca ponúka rozlíšenie Full HD+. Je úplne dostatočné a čokoľvek iné by bol asi nezmysel. Samozrejme musíte pri niektorých činnostiach rátať s tým, že sa vám časť obsahu oreže, nie je to ale nič hrozné.

V kombinácii s vydarenými pozorovacími uhlami, dobrou čitateľnosťou na slnku alebo peknými farbami je tento displej dobrým hráčom vo svojom obore. Stráca len na tom, že ide o IPS panel a v tejto cenovej kategórii už nájdeme aj AMOLED. To však z neho nerobí horší kúsok. Práve naopak, je veľmi dobrý a s jeho používaním sme boli plne spokojní. Poteší aj maximálny jas na pomernej vysokej hodnote či filter modrého svetla na nočné čítanie.

Výkon a pamäť: Neočarí, nesklame

Ak vám záleží na výkone smartfónu, Motorola moto g7 asi nie je úplne dokonalý výber. Napriek tomu ju môžeme pochváliť. Výrobca sa v tomto prípade spoľahol na procesor Qualcomm Snapdragon 632 a operačnú pamäť 4 GB. Výsledok v AnTuTu nás neprekvapil a s hrami ako PUBG Mobile si moto g7 poradí bez väčších problémov.

Pamäť je jej silnejšou stránkou. Aj napriek dual SIM funkcionalite tu stále máte možnosť rozšírenia pamäťovou kartou a to až do kapacity 512 GB. Mala by tak stačiť každému, kto si kupuje smartfón za túto cenu. Nakoniec sme teda aj v kategórii výkonu a pamäte spokojní a Motorola moto g7 prináša presne to, čo by ste čakali.

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

24.5.2019

+