MojAndroid

Android hra Blow UpAndroid hra Blow Up patrí k akčnejším hrám, ktoré sa môžete na svojom telefóne zahrať. K dispozícii je Lite verzia s obmedzeniami, obsahuje len 12 levelov  a zobrazovanie reklamy. Zmyslom hry je znížiť štruktúru budovy pod určitú výšky, jednoduchšie povedané zničiť budovu tak, aby sa hromada trosiek dostala k zemi čo najnižšie.

K dispozícii je určité množstvo bômb, s možnosťou umiestniť ich kdekoľvek na drevené dosky a nastaviť aj čas oneskorenia výbuchu. Stlačením veľkého červeného tlačidlo sa aktivuje výbuch. Ak sa konštrukcia budovy dostane pod naznačenú hranicu, postupujete do ďalšieho levelu.

Android hra Blow Up

Na modeloch budov je posadená panda a hviezda, extra body sa dajú získať, ak sa panda pri páde dotkne hviezdy. Preto pri umiestňovaní bômb je potrebné brať do úvahy aj posúvanie a padanie celej budovy.

Android hra Blow Up

Táto hra poskytuje príjemnú zábavu, rozmýšlanie, hlavne pri taktike umiestňovania bômb. K dispozícii sú trámy, samozrejmosťou je možnosť priblíženia si budovy pre presnejšie umiestnenie.

Fotogaléria Blow Up:

6.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+