MojAndroid

Recenzia, ktorú vám dnes prinášame, predstavuje telefón strednej kategórie pod názvom Acer Liquid Express E 320. Cena telefónu sa pohybuje na úrovni 249 EUR s DPH.

Balenie

Už pri pohľade na škatuľu v čierno-zelenom prevedení sa nás zmocnil pocit šikovného telefónu strednej triedy a tešili sme sa na jeho testovanie. Po otvorení škatule nás čakala plná výbava, ktorú v podstate nebolo potrebné nijako rozširovať pre bežného používateľa, ktorý patrí k nenáročnejším, ale potrpí si na plnú výbavu.

Obsah balenia tvoril samotný Acer Liquid Express E 320, batéria 1300 mAh, dátový/dobíjací kábel USB 2.0, dobíjacia hlava, slúchadlá s konektorom 3,5 mm jack, 2 GB microSD karta s adaptérom ADATA, kožený obal Acer, príručka, záručný list.

Naozaj slušná výbava, ktorú v podstate nie je potrebné nijako na začiatok rozširovať a telefón máte plne k dispozícii na používanie „do každého počasia“.

Článok je rozdelený na tieto časti:

  1. časť: rozbaľujeme Acer Liquid Express E320
  2. časť: konštrukcia Acer Liquid Express E320
  3. časť: displej Acer Liquid Express E320
  4. časť: testujeme funkcie smartfónu
  5. časť: Android aplikácie
  6. časť: multimédiá: video, fotografie a zvuk
  7. časť: konektivita a výdrž batérie
  8. časť: záverečné hodnotenie Acer Liquid Express E320
  9. časť: fotogaléria Acer Liquid Express E320
10.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+