MojAndroid

Nie je tomu tak dávno, čo boli kráľmi internetu spoločnosti Netscape či Altavista. V 90-tych rokoch sa o Googli či Facebooku neprerieklo ani slovo a celosvetovému internetu kraľovali rôzne iné spoločnosti. Dnes však týmto stránkam patria popredné miesta v rebríčku 20 najpopulárnejších webstránok. Jednoduchá infografika zobrazuje 20 najnavštevovanejších webov od roku 1996 do roku 2013, pričom stálicou týchto rebríčkov je napríklad stránka AOL či Yahoo, ktoré od roku 1997 nebolo horšie ako na treťom mieste! Pozrite si kompletné rebríčky na nižšie priloženom obrázku.

top-20-weby-1

Ktorá webstránka nemôže chýbať vo vašich záložkách? Ide o Google, Facebook či Gmail? Pochváľte sa, ktoré weby navštevujete denne :-)

Zdroj: Gizmodo

17.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+