MojAndroid

Spoločnosť Realme čoskoro spustí aktualizáciu svojich smartfónov na najnovšiu verziu nadstavby Realme UI 4.0. Portál GizmoChina prezradil, ktoré  modely a kedy ju dostanú?

Prvé modely ešte v tomto roku

Plán aktualizácie na rannú verziu nadstavby Realme UI 4.0 Early Access je zatiaľ len pre prvú várku smartfónov. Čínsky výrobca zároveň uviedol, že čoskoro zverejní nový zoznam ďalších zariadení, ktoré dostanú aktualizáciu v prvom štvrťroku 2023. Časová os je momentálne určená pre smartfóny na čínskom trhu a potom spoločnosť uvedie na globálny trh stabilnejšiu verziu nového operačného systému.

Časová os aktualizácií na nadstavbu Realme UI 4.0 | Zdroj: GizmoChina.com

Používateľské rozhranie Realme 4.0 je založené na operačnom systéme Android 13. Okrem funkcii tohto operačného systému ponúkne aj nové možnosti snímanie odtlačkov prstov, optimalizácie pre živé tapety s novými a bohatšími animovanými efektmi, aktualizované ovládacie centrum panela upozornení a ďalšie funkcie. Realme UI 4.0 Early Access je už k dispozícii pre vlajkový smartfón Realme GT 2 Pro.

Realme GT 2 Pro | zdroj: Alza.sk

Plán aktualizácií na Realme UI 4.0 Early Acess pre prvú várku smartfónov:

August 2022: Realme GT 2 Pro
September 2022: Realme GT Neo 3 150W, GT Neo 3, GT Neo 3 Naruto Limited Edition a Realme GT 2
Október 2022: Realme GT 2 Master Discovery Edition, Q5 Carnival Edition, Q5 Pro, Q5, GT Master Explorer Edition
November 2022: Realme GT
December 2022: Realme GT Neo 2, GT Neo 2 Dragon Ball Custom Edition, GT Neo Flash Edition a GT Neo

Náš tip
AKCIA: Tieto platené Android aplikácie a hry sú teraz dostupné úplne ZADARMO
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+