MojAndroid

Čínska značka Realme prichádza na trh s dvojicou kompaktných bluetooth reproduktorov – Realme Cobble Bluetooth speaker a Realme Pocket Bluetooth speaker. Spolu s nimi predstavila aj novú farbu TWS slúchadiel Realme Buds Air 2. Informáciu priniesol portál GSMArena.

Realme Cobble Bluetooth speaker

Reproduktor Realme Cobble je vybavený dynamickým meničom s výkonom 5 W a pasívnym basový menič pre hlbšie basy: Zároveň si zachováva malú veľkosť a ľahkú hmotnosť 200 gramov. Frekvencia reproduktora je v rozsahu 110 Hz až 18 KHz. Samozrejme ide o mono reproduktor, ale pokiaľ ho sparujete s druhým reproduktorom rovnakého typu, tak získate stereo zostavu.

Realme Cobble Bluetooth speaker | Foto: GSMArena.com

Rozhranie Bluetooth 5.0 zabezpečí latenciu zvuku 88 milisekúnd. Reproduktor poteší vodeodolnosťou certifikácie IPX5, takže odolá dažďu a obliatiu vodou pri zábave na pláži alebo kúpalisku. Batéria s kapacitou 1500 mAh umožní výdrž 9 hodín pri počúvaní hudby. Cez USB-C konektor sa nabije za 2,5 hodiny. Aplikácia Realme Link v smartfóne umožní úpravu zvuku ekvalizérom a prepnutie do herného režimu pri hraní hier.

Realme Cobble Bluetooth speaker | Foto: Realme

Realme Cooble Bluetooth speaker pôjde do predaja v čiernej a modrej farbe za cenu v prepočte 21 eur.

Realme Pocket Bluetooth speaker

Menší reproduktor Realme Pocket Bluetooth speaker má hmotnosť iba 113 gramov a ešte kompaktnejšie rozmery. Kvôli tomu sa však zmenšila batéria na kapacitu 600 mAh s celkovou výdržou 6 hodín. Nabíjanie cez USB-C trvá aj v tomto prípade 2,5 hodiny. Zvuk zabezpečuje dynamický menič s výkonom 3 W a pasívny basový menič pre hlbšie basy.

Realme Pocket Bluetooth speaker | Foto: GSMArena.com

Frekvencia reproduktora má rovnaký rozsah ako v prípade väčšieho modelu. To iste platí aj o latencii zvuku. Nechýba vodeodolnosť certifikácie IPX5 , ekvalizér s herným režimom v aplikácii Realme Link a možnosť vytvoriť stereo zostavu s druhým reproduktorom. Reproduktor Realme Pocket Bluetooth speaker pôjde do predaja v čiernej a bielej farbe za cenu v prepočte 13 eur.

Ceny | Foto: GSMArena.com

Nová farba pre Realme Buds Air 2

Značka Realme prináša aj novú farbu pre jej TWS slúchadla Realme Buds Air 2. Od 14. septembra si ich budú môcť zákazníci zakúpiť v svetlo zlatej farbe za cenu 38 eur. Slúchadla lákajú na 10-milimetroé meniče, funkciu aktívneho potlačenia hluku (ANC), latenciu zvuku 88 milisekúnd a celkovú výdrž 25 hodín.

Realme Buds Air 2 | Foto: GSMArena.com
Náš tip
Galaxy A52s 5G je prvým Samsungom, ktorý využije virtuálnu RAM
12.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+