MojAndroid

Programátori zameraní na vývoj webových a mobilných aplikácií sa stretnú 26. až 28. októbra v Bratislave na druhom ročníku konferencie ReactiveConf. Organizátori očakávajú tento rok 30 prednášajúcich a 700 účastníkov z celého sveta a konferencia teda bude ešte väčšia ako v roku 2015. 

Programujte ako v AirBnB, Apple či Uber

Hlavnou témou ReactiveConf je ReactJS – programovacia knižnica, ktorú využívajú aj takí internetoví velikáni ako Apple, Uber či AirBnB a vidia v ňom budúcnosť vývoja uživateľských rozhraní. Nováčikovia aj experti sa s Reactom a Reactive technológiami zoznámia prostredníctvom workshopov, prednášok a panelových diskusií. Na konferencii sa môžete tešiť na osobnosti ako David Nolan (Cognitect), Richard Feldman (NoRedInk) alebo Stepan Parunashvili (Facebook). Všetkých speakrov, ktorí sa zúčastnia konferencie ReactivConf nájdete priamo na webe konferencie

Program a lístky

ReactiveConf ponúka program nabitý zaujímavými prednáškami. O kvalitu akcie sa postarajú mená partnerov ako STRV, Microsoft Azure, Orange, ESET či Google. Lístky sú v predaji na oficiálnom webe konferencie.

O konferencii ReactiveConf

ReactiveConf je konferencia organizovaná vývojármi pre vývojárov. Jej cieľom je priviesť do strednej Európy svetovú špičku programátorov, ktorí pracujú s Reactom, aby sa podelili o svoje skúsenosti aj s lokálnym publikom a aby mohli predstaviť svoju víziu budúcnosti programovania. Pre viac informácií navštívte web reactiveconf.com.  

MôjAndroid.sk je mediálnym partnerom tohto podujatia.

21.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+