MojAndroid

Dlho očakávaný Razer Phone je už predstavený a okrem svojej výkonnej výbavy prináša príjemné prekvapenie aj po softvérovej stránke zariadenia. V útrobách smartfónu je totiž od výroby predinštalované známe alternatívne prostredie Nova Launcher Prime, ktoré si prostredníctvom Obchodu Play môžete stiahnuť aj vy.

Náš tip
Razer Phone oficiálny. Zaujme displejom a veľkou batériou

Nova Launcher Prime

Alternatívne prostredie uprednostňuje mnoho používateľov pred prostredím od výrobcu svojho smartfónu. Konkrétne Nova Launcher Prime prináša niektoré vychytávky z najnovšej verzie systému Android 8.0 Oreo. Nechýbajú taktiež široké možnosti prispôsobenia samotného prostredia, vďaka tomu, že ide o verziu “Prime.”

“Keď ma výrobca Razer oslovil, bol som spočiatku opatrný, ale prebudilo to vo mne záujem. Veľké otázky v mojej mysli smerovali k tomu, čo keby chcel výrobca Razer dôležité či zásadné zmeny. Tieto zmeny by nemuseli byť prijaté fanúšikmi nášho prostredia. Našťastie sa nevyskytli problémy,” – povedal tvorca prostredia Nova Launcher Kevin Barry.

Náš tip
Razer Phone: Poznáme špecifikácie pripravovaného výkonného smartfónu!

Používate prostredie od vášho výrobcu alebo uprednostňujete alternatívy z Obchodu Play, ako napríklad Nova Launcher? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €
Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €

Zdroj: phonearena

4.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+