MojAndroid

Nie každý musí poznať Raymana, no veríme, že väčšina čitateľov o ňom už aspoň raz počula. Ide o kultovú hru  90. rokov, ktorá si získala srdcia miliónov fanúšikov po celom svete. Táto platformovka bola dobre známa a hrávali sme ju na starých počítačoch, no v istých podobách sa s ňou stretnete aj dnes, a to buď online alebo prostredníctvom emulátorov, ktoré takto starú hru dokážu sprostredkovať aj dnešnému mladému publiku. Pre všetkých, a najmä fanúšikom Raymana, je však teraz dostupný skutočne pre každího. Rayman Classic totižto stiahnete už aj z obchodu Play na svojom smartfóne.

Hra samozrejme prináša to, na čo ste boli zvyknutí aj v klasickej počítačovej verzii. S postavičkou Raymana sa budete musieť dostať cez rôzne prekážky, pričom budete k tomu používať nie len beh, ale aj skákanie a udieranie rukami. Rayman vie dokonca aj lietať. V prostredí vás prekvapia rôzne netradičné prvky a na farby bohaté miesta. Originálny Rayman bol samozrejme upravený tak, aby sa dobre ovládal aj na zariadení s dotykovým displejom. Cena hry je momentálne 4,99€, za ktoré získate prístup ku všetkým levelom a funkciám, a to bez akýchkoľvek reklám alebo vnútroherných nákupov.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

 

21.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+