MojAndroid

Ak sa na svojom Android zariadení často hráte, tak by vám štýl RPG nemal byť cudzí. Ak ste o hrách tohto typu nikdy nepočuli, prípadne sa naopak o ne zaujímate via ako ostatní, tak by ste si rozhodne mali vyskúšať najnovší titul z tohto herného žánru s názvom Ravensword: Shadowlands. Mnohí odborníci totižto túto hru označujú za to najlepšie, čo mobilný RPG štýl ponúka.

ravensword-1

Okrem prepracovanej grafiky na najvyššej úrovni ponúka titul Ravensword: Shadowlands aj výbornú hrateľnosť. Hoci je na Google Play dostupný za vyššiu cenu, fajšmekri vedia, že sa ju oplatí investovať. V hre totižto okrem prepracovanej grafiky a zvukov nájdete aj pútavý príbeh, ktorý vás vtiahne do deja. S hlavným hrdinom plníte rôzne úlohy, zbierate tisícky záhadných predmetov, zbraní a iných súčastí a samozrejme popri tom rozvíjate svoj charakter. V skratke ide o komplexne spracovanú RPG hru, ktorá by nemala chýbať naozaj žiadnemu fanúšikovi tohto žánru. Ravensword: Shadowlands si môžete stiahnuť pomocou nášho odkazu na Google Play nižšie, jeho cena je stanovená na 5,37 EUR. Ak si hru zakúpite, napíšte nám, ako sa vám páči.

Verzia: 1.3
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: 1.3
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €

25.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+