MojAndroid

Mobilný operátor Radosť prichádza so zaujímavou akciou. Od júla môže nový aj existujúci zákazník získať Radosť na 30 dní za polovicu. Stačí ju odporučiť kamarátom, pričom zľavu automaticky získavajú aj kamaráti.

Ak operátora odporučí viacerým kamarátom, dostane polovičnú cenu na viac mesiacov. Koľko kamarátov, toľko mesiacov. Maximálne však piatim.

Radosť za polovicu: Ako to funguje?

Po 7-dňovom bezplatnom (skúšobnom) období dostane každý zákazník 5 kódov, ktoré môže poslať kamarátom. Ak je následne kód uplatnený, zľavu získavajú obaja automaticky pri ďalšej obnove na dobu 30 dní.

Radost ponuka
Foto: Radosť

Napríklad nekonečná a zároveň najdrahšia ponuka stojí rovných 20 eur na 30 dní, pričom obsahuje neobmedzené volania, SMS aj dáta (100 GB). V rámci tejto akcie ju môžete mať len za 10 eur. Polovičná cena platí aj pre oba ďalšie programy.

Pokiaľ kamaráti využijú všetkých 5 kódov, zľava bude platiť až 5 mesiacov, čím môže používateľ ušetriť až 50 eur. Viac informácií nájdete na stránkach operátora.

Náš tip
4ka vs. Radosť: Porovnanie neobmedzených ponúk, ktorá sa oplatí viac?
15.7.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+