MojAndroid

Nebýva zvykom, že samotné médiá sú uvádzané aj ako vývojárska spoločnosť aplikácií pre svoje značky. Výnimkou, potvrdzujúcou pravidlo, je Rádio WOW a jeho dvorná aplikácia prepojená s internetovou stránkou rádia – Rádio WOW player. Aplikácia ponúka intuitívny a jednoduchý dizajn, ktorý je nenáročný na grafický výkon. Okrem streamu vysielania Rádia WOW v dvoch kvalitách, môžete kontaktovať priamo aj vysielanie rádia pomocou odoslania mailu alebo zavolaním priamo do vysielania, kde si následne môžete nechať zahrať vašu obľúbenú skladbu.

    

V archíve môžete sledovať záznamy rozhovorov hostí rádia a taktiež sa môžete pripojiť na RSS kanál rádia a sledovať najnovšie správy. Nechýba ani prepojenie na sociálnu sieť Facebook priamo na stránku Rádia WOW a taktiež sa pomocou aplikácie môžete prihlásiť na odber noviniek na e-mailovú adresu.

    

Nakoniec, ak by ste chceli stretnúť svojich obľúbených moderátorov naživo, môžete pomocou aplikácie zistiť adresu, odkiaľ vás Rádio WOW zaplavuje melódiami a najnovšími hitmi.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Za TIP na aplikáciu ďakujeme nášmu čitateľovi Martinovi Jursovi.

27.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+