MojAndroid

Väčšina vlajkových smartfónov s čipsetom Qualcomm obsahuje tiež technológiu rýchleho nabíjania štandardu Quick Charge. Teraz prináša Qualcomm zoznam zariadení, ktoré podporujú štandard Quick Charge 4.0 resp. Quick Charge 4.0+. Je medzi nimi aj vaše zariadenie?

Náš tip
Razer Phone príde prvý s podporou HDR a Dolby Digital 5.1 pre Netflix

Quick Charge 4.0 / 4.0+

Smutnou správou ostáva, že zoznam nezahŕňa ani malé množstvo zariadení. Oficiálne spoločnosť Qualcomm potvrdila len jedno zariadenie. Ide o smartfón Razer Phone, ktorý by mal oficiálne podporovať štandard Quick Charge 4.0 resp. Quick Charge 4.0+. Šepká sa však o tom, že LG G7 by mohol podporovať najnovšiu technológiu rýchleho nabíjania štandardu Quick Charge. Z neznámeho dôvodu však spoločnosť Qualcomm nezahrnula smartfón Nubia Z17, hoci podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 4.0.

Náš tip
Project Linda premení váš Razer Phone na notebook! | CES 2018

Podporuje aj vaše zariadenie rýchle nabíjanie štandardu Quick Charge? Využívate rýchle nabíjanie na vašom smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

19.3.2018
Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+